Upratovacie služby

Zabezpečujeme všetky upratovacie služby podľa vašich potrieb a požiadaviek, jednorazovo a pravidelne. Počas viac ako desiatich rokov našej práce sme získali množstvo spokojných klientov a meno, ktoré je zárukou kvality, pretože: 

  • Máme radi našu prácu

Upratovanie nás jednoducho baví. Nie je to len práca, ale aj relax a záľuba. Upratujeme s entuziazmom, čo sa odráža aj na výsledkoch. 

 

  • Pracujeme podľa vašich požiadaviek 

Či už ide o upratovanie domácností, firiem, bytových domov alebo developerských projektov, vždy postupujeme podľa vopred dohodnutých podmienok. Sme jednou z mála spoločností, ktoré sa vedia prispôsobiť. Zaslúžite si precízny servis a služby prispôsobené vašim požiadavkám, preferenciám a zvykom. Postup čistenia predsa nie je vrytý do kameňa. Vytvorte si vlastné upratovacie zákony.

 

  • Poskytujeme špičkovú kvalitu

Kvalita je jazyk, ktorým hovoríme. Zaslúžite si predsa to najlepšie a hlavne najčistejšie upratovanie, aké si môžete za peniaze zaobstarať.

 

  • Zaručíme vám bezstarostné pohodlie

Nemusíte sa o nič starať. Zverte upratovanie do našich rúk a vy si doprajte zaslúžený relax. Oslobodíme vás od straty času a energie. Keď sa už nadriete v práci, nemusíte s tým pokračovať aj doma. Prečo si nezadovážiť tie najefektívnejšie upratovacie služby na trhu? My sa na tú drinu zvanú neporiadok podujmeme dobrovoľne a s radosťou. Ľahko si poradíme s každou špinou aj na nedostupných miestach.

 

  • Našim cieľom je vaša spokojnosť

Chceme vám zabezpečiť zdravé, upratané a čisté prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne. Ručíme za to, že naše upratovacie služby sú vždy dokončené, bez problémov a nepríjemností.

 

  • Máme tím vyškolených a skúsených pracovníkov

Naši pracovníci sú zodpovední a spoľahliví. Vyznajú sa v čistiacich prostriedkoch a postupoch, sú poistení, vyškolení a majú mnohoročné skúsenosti. Vďaka tomu sú naše služby precízne, kvalitné a rýchle. 

 

  • Naše služby sú pomerom vysokej kvality a dobrej ceny

Nepracujeme síce za malý peniaz, ale nie sme ani najdrahší. Jednoducho si vážime svoje povolanie a nebudeme vám ponúkať odfláknutú prácu len kvôli tomu, aby sme boli najlacnejší. Doprajte si tú najlepšiu kvalitu. Dostanete presne to, za čo ste si zaplatili.

Trénujeme svoje zdatnosti, pracujeme na udržiavaní si pozície na trhu a neustále zlepšujeme naše služby už viac ako 10 rokov. Profesionálny prístup, ochota, kvalita, dôraz na detaily – s tým všetkým sme zžití a vidno to na našej práci.