Upratovanie firiem

Profesionálne upratovanie s dôrazom na maličkosti

Upratovanie kancelárskych a firemných priestorov je niekedy až alchýmia. V každom prostredí platia iné pravidlá, zamestnanci majú iné návyky a potrpia si na svoj priestor iným spôsobom. Vyžadujú si akési zachovanie ich vlastného „teritória“, ale zároveň vyčistenie a vyhodenie odpadkov. Problém je, že väčšina upratovacích služieb neprikladá veľkú váhu takýmto maličkostiam a nevenuje sa detailom, pritom práve tie sú v upratovaní najdôležitejšie. My zanecháme dokumenty na ich mieste a nenarúšame tým pracovné miesto zamestnanca.

Zdravie a čistota sú prvoradé

Kampa má za cieľ udržiavať vo vašej firme hygienickú čistotu, nech sa deje čokoľvek. Ak nám
ochorie zamestnanec, ktorý je zodpovedný za vašu kanceláriu, pošleme iného. To znamená, že
nenastane situácia, kedy by ste upratané nemali. Naopak, v prípade upratovačky zamestnanej na
TPP vám hrozí, že počas dovolenky alebo práce neschopnosti nebude mať kto udržiavať kanceláriu v hygienických podmienkach, umyť kuchynku a vyčistiť toalety.

Ďalším z dôvodov, prečo uprednostniť kampu, je zlepšenie celkového zdravotného stavu
zamestnancov. Spomínaný cit pre detail a dôkladné upratovacie služby tomu môžu výrazne pomôcť. Predstavte si už len fakt, koľko pracujúcich ľudí vo firme je a koľko baktérií je v ich okolí. Na povrchu slúchadla žije 25 000 baktérií na cm2, na výdajníkoch vody je to 2,7 milióna baktérií na cm2, klávesnica má 200násobne viac baktérií než ich nájdete na toaletách a v kúpeľni, i keď sa tieto miesta považujú za najhoršie v budove kvôli choroboplodným zárodkom.

Každý člen nášho upratovacieho kampa tímu je riadne poistený a profesionálne vytrénovaný k tomu, aby za sebou zanechal čisto, voňavo a najmä zdravo.