Upratovanie šatní, jedální, kuchyniek

Upratovanie šatní, jedální, kuchyniek

 

Jednými z miest, kde sa sústreďuje veľa ľudí a zároveň tam očakávajú perfektnú čistotu, sú jedálne a kuchynky. Priestory, kde sa nachádza jedlo, kuchynské nádoby, šálky a taniere, musia byť hygienicky čisté a voňavé. Nevravíme, že nájsť si individuálne upratovačky je zlé riešenie, avšak v prípade kampy máte istotu, že bude všetko vykonané tip-top. Náradie na upratovanie vymieňame v pravidelných intervaloch a čistíme dôkladne, takže po sebe nezanecháme ani pachy, ani špinu. Viete napríklad o tom, že v takej bežnej kuchynskej utierke sa nachádzajú až 4 bilióny baktérií? Vy na to možno zabúdate, my sme si toho ale popri práci plne vedomí. Preto upratujeme precízne. Po nás vám bude v kuchynkách a jedálňach ozaj chutiť!

Postaráme sa aj o čistenie šatní. Najmä v sychravom či zimnom období dá oblečenie a topánky šatniam zabrať. Poutierame dlážky, utrieme prach, vyleštíme skrinky a príchod do práce vašich zamestnancov bude každé ráno príjemný. Súčasťou mnohých šatní sú aj sprchy, ktoré zvládame kvalitne vyčistiť v menších aj vo väčších priestoroch. Nerobí nám problém hygienicky vydrhnúť aj ťažko dostupné kúty či plesnivejúce rohy stien. Zanecháme preto za sebou len spokojný úsmev na tvári a čistotu.

Dobrý pocit v zamestnaní dosiahnete len starostlivosťou o seba a svojich kolegov či zamestnancov. Dajte si poradiť a zavolajte si pomoc, ktorej sa chce upratovať a ešte sa z toho aj teší.